Služby

Firemní videa

Chcete představit svou firmu, nebo třeba vytvořit jen krátké video na Váš web? Sejděte se s námi a my Vám pomůžeme udělat si jasnou představu o tom, co lidem ve videu sdělit. Natočíme Vám profesionální prezentaci firmy, produktů, nebo služeb, které nabízíte. 

Reklamní videa

Jdete na trh s novým produktem, nebo službou o které chcete dát vědět? Postaráme se o natočení a výrobu reklamy, která bude podle různých případů vhodná na internet, do televize, nebo na sociální sítě. S naší reklamou zaujmete potencionálního zákazníka a dodáte svému produktu nebo službě ten správný šmrnc.

Hudební klipy

Jste interpretem, který potřebuje ztvárnit svůj song? Kontaktujte nás abychom se sešli a společně vymyslíme jak na to. Natočíme klip podle Vašich představ od společné tvorby scénáře až po výsledné video. 

Castingové služby

Do všech videí, které potřebují alespoň kapku hereckého talentu zajistíme vhodné herecké obsazení profesionály, kteří za sebou mají bohaté zkušenosti v tomto oboru. 

Kulturní a společenské akce

Chcete uspořádat meeting či kulturní nebo společenskou akci, ale chybí Vám čas, energie, zkušenosti, nebo kontakty? My máme vše. Domluvíme si společně schůzku a doladíme to, co bude pro Vaši akci potřeba. V této oblasti za sebou máme již několikaletou praxi a nic pro nás není překážkou.

Máte nějaké specifické požadavky? Kontaktujte nás a určitě se domluvíme!