Pronájem reklamy

Nabízíme pronájem reklamních ploch ve vozech Atlant - taxi.

Proč reklama ve vozech taxi?

Každé vozidlo najede měsíčně okolo 9 500 km, z toho 80% je po ulicích města Olomouce. Díky tomu vozidla taxislužby převezou každý měsíc 18 500 zákazníků. Vozidla s reklamou jsou v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a většinu tohoto času jsou neustále v pohybu. Díky tomu tyto plochy nabízí jednu z nejefektivněji umístěných reklamních ploch. Příjemné prostředí a dostatečně dlouhá doba vám zajistí zapamatování reklamního sdělení. Propojením reklamy uvnitř a vně vozu zesílíte účinnost vašeho reklamního sdělení.

K dispozici je hned několik reklamních ploch.

Světelný banner

Díky svému nasvícení a umístění na střeše vozidla je výborně viditelná v denní i noční dobu a osloví jak cestující, tak kolemjdoucí.

Polep zadního skla

Jde o největší reklamu v naší nabídce. Reklama oslovuje jak pasažéry, tak kolemjdoucí a je vhodná pro delší reklamní kampaň.

Banner v aplikaci

Váš reklamní banner se bude zobrazovat všem uživatelům aplikace a přivede zákazníky hledající zábavu právě do vašeho podniku nebo na akci.

Reklama na vizitce

Jedná se o dvě oboustranné vizitky spolené na hřebu. K dispozici je reklama vždy na jedné straně vizitky. Vizitky jsou distribuovány ve všech vozech, v restauracích a u ostatních obchodních partnerů taxislužby.

Videospot na obrazovkách

V 15 vozech je pro pasážéry umístěno celkem 30 monitorů, na kterých běží reklamní spoty o délce 20 vteřin. Smyčka reklamních spotů trvá maximálně 6 minut, což je minimální délka jízdy vozidla.


Potřebné informace ohledně reklamních ploch a jejich ceny si můžete stáhnout zde:

Rychlou poptávku můžete zadat pomocí následujícího formuláře: