Nakládání s osobními údaji

Kontaktní formuláře

Svým souhlasem potvrzujete zájem o zařazení všech Vámi vyplněných osobních údajů do databáze kontaktního formuláře Jiří Slečka Productions (IČ: 03759890), sloužící k analýze poptávky a následné zaslání nabídky na Vámi uvedenou adresu, popřípadě kontaktování na telefonní číslo. Berete na vědomí, že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat a potvrzujete, že všechny údaje jsou vyplněny pravdivě. V případě potřeby můžete kontaktovat správce webu a požádat o vymazání vašich kontaktních údajů.

Souhlas s natáčením

Na každé události, na které natáčíme naleznete poučení o souhlasu návštěvníků s natáčením. Přečtením upozornění o natáčení a následném setrváním na daném místě souhlasíte s natáčením Vaší osoby na dané události. Natočený materiál bude použit výhradně pro výrobu videa z události a nikdy s ním nebude nakládáno pro jiné video bez Vašeho souhlasu. 

Recenze

Odesláním hodnocení souhlasíte s jeho zveřejněním na internetových stránkách www.georgevision.cz, vč. Vašeho jména. Vyhrazujeme si právo Vaši recenzi redakčně upravit.