Online konference pro společnost Health Communication

Health communication s.r.o. je společností, která se zabývá vzděláváním odborné veřejnosti v oblasti farmacie a marketingovou komunikací v rámci edukačních projektů. Tým Health communication vyvíjí, vytváří a využívá moderní formy vzdělávání. Jednou z nich je i unikátní 3D vizuální animace, která napomáhá k pochopení určité problematiky v dané oblasti. Cílem je zjednodušit, usměrnit a předat odborné informace koncovým zákazníkům. (zdroj)

V době, kdy Česko ochromila virová epidemie COVID-19, se nám nakupilo množství poptávek od našich zákazníků, kteří chtěli pomoct s online komunikací s jejich klienty a zákazníky. Díky tomu jsme se rozhodli na tyto poptávky reagovat a do našich služeb jsme přidali službu živých přenosů až na čtyři kamery.  Díky dlouholetým zkušenostem lidí z našeho týmu jsme tak schopni odbavit přímý přenos v podobě přednášky, koncertu, nebo podobné kulturní akce. 

Jedním z prvních klientů, kterým jsme pomohli k přesunutí jejich činnosti na internet byla tedy právě tato společnost. 

Online konference se celkově vysílala na tři kamery. Studio jsme realizovali přímo v zasedací místnosti společnosti. Samozřejmostí byla živá komunikace přes Skype i chat, který měli diváci po celou dobu přenosu k dispozici.  Ve studiu pro tuto online konferenci byl tedy živě pouze moderátor a jeden host. Další host komunikoval s moderátorem i hostem přes hovor na Skypu. Celou konferenci mohli diváci sledovat ze svého domova a přitom nemít pocit, že jim uteklo něco zásadního a zajímavého z jejich profese. Vysílání první konference sledovalo celkem okolo 400 diváků ze všech koutů České republiky a my už se těšíme na další.

Měli byste i vy zájem uspořádat online konferenci, nebo podobný formát? Ozvěte se nám. Pomůžeme vám při realizaci vlastního studia, prokonzultujeme s vámi veškeré možnosti, nebo vám na klíč uspořádáme živý přenos za pomoci naší vlastní techniky.

Jak vypadala online konference je můžete podívat zde:

georgevision_logo_bila

© George Vision 2020 | Všechna práva vyhrazena.